9GAG

9GAG.com Mizah sitesi uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1 MB
  • Version 1.4.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Rudy Huyn
İnternette eğlenmek ve gülmek için zaman geçirmek istiyor iseniz 9gag.com sitesinin bu uygulaması tam da aradığınız türden. Uygulama ile 9gag.com sitesinde bulunan komik karikatür ve resimlere erişerek eğlenceli bir zaman geçirebilirsiniz. İncelemekte old
İnternette eğlenmek ve gülmek için zaman geçirmek istiyor iseniz 9gag.com sitesinin bu uygulaması tam da aradığınız türden. Uygulama ile 9gag.com sitesinde bulunan komik karikatür ve resimlere erişerek eğlenceli bir zaman geçirebilirsiniz. İncelemekte olduğunuz bu uygulama Windows Mobile işletim sistemli cihazlarda çalışmaktadır.

9GAG sitesindeki esprilere, komik resim ve karikatürlere hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayan bu uygulama eğlenmeniz için size en iyi şekilde yardımcı olacak.  Uygulamanın kullanımı ise çok kolay. Fotoğraf albümlerinde dolaştığınız gibi ekranı sağ ve sola çekerek bir sonraki ya da bir önceki resmi görüntüleyebiliyorsunuz. Ayrıca resimleri Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde bulunan hesaplarınızda dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Akıllı yükleme özelliği ile siz bir resim incelerken diğer resimler siz farkında olmadan yükleniyor. Bu yüklemeyi uygulamanın üst menüsünden takip edebilirsiniz.

Uygulama sayesinde görüntülediğiniz resimleri alt menüde bulunan yukarı ve aşağı oy işaretlerine basarak beğenebilirsiniz. Oy' unuzu verdikten sonra o resme ait verilen oy sayıları da kısa bir süre bilgilendirme amaçlı olarak ekranınızda gösteriliyor. Uygulamayı kullanırken çok sayıda resim yüklenmesinden dolayı cihazınızın yüksek veri tüketimini engellemek isterseniz Ayarlar kısmından Akıllı indirmeyi kapatabilir ya da resimlerin kalitelerini düşürerek bu detayı ortadan kaldırabilirsiniz. 
Daha Fazla Göster
9GAG indir